Довідка

Що таке “Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)”?

Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online) – це безкоштовна електронна платформа про малий та середній бізнес Кропивницького у вигляді вебсайту з адаптацією під мобільні пристрої і планшети.

Хто адмініструє роботу платформи?

Платформу створено у рамках проєкту “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.
Адміністративна підтримка платформи здійснюється департаментом з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради, технічний супровід –ТОВ “Прінт-Імідж”, яке виступає розробником платформи за результатами тендеру.

Хто може подавати інформацію про підприємство, установу, організацію для розміщення на порталі?

Інформацію про суб’єкт підприємницької діяльності буд-якої форми власності можуть надавати: безпосередньо юридична особа або фізична особа-підприємець, яка виявила бажання скористатися додатковим ресурсом з популяризації власних товарів та/або послуг, що нею виробляються/надаються;
пересічний громадянин, який рекомендує певного суб’єкта господарювання як надійного партнера та/або цікавий заклад до відвідування.

Як додати інформацію про підприємство, установу, організацію на платформу?

Зробити це можна заповнивши спеціальну форму, тим самим підтвердити згоду на обробку та використання наданої інформації. Повідомити про суб’єкт господарювання, якого немає на платформі, може як представник підприємства, установи, організації, так і будь-який користувач. Якщо Ви юридична особа або фізична особа-підприємець, необхідно зареєструвати “Особистий кабінет”. Після проходження процедури реєстрації Ви матиме можливість заповнити спеціальну форму. Якщо Ви пересічний громадянин, необхідно натиснути на головній сторінці порталу “Додати бізнес” і заповнити поля спеціальної форми. У будь-якому випадку інформація спочатку перевіряється адміністратором і лише потім розміщується на платформі.
Щоб представити свою компанію більш цікаво та привабливо:
1)надавайте повну та достовірну інформацію;
2)представляйте свою компанію так, як вона відома в реальному світі завдяки вивіскам, фірмовій символіці та іншим ознакам бренду;
3)чітко й точно вказуйте адреси та контакти компанії та/або її відокремлених підрозділів;
4)вибирайте мінімум категорій для опису основних видів діяльності (товарів, послуг) своєї компанії;
5)обов’язково додавайте фотографії високої якості.

Скільки це буде коштувати?

Інформація про підприємства, установи, організації розміщується на платформі безкоштовно.

На який термін розміщується інформація про підприємство, установу, організацію на платформі?

Інформація про суб’єкт господарювання розміщується на платформі безстроково.

Чи достатньо заповнення та відправки спеціальної форми для розміщення інформації про підприємство, установу, організацію на платформі?

Ні, оскільки надана Вами інформація опрацьовується адміністратором, перш ніж відображається на платформі.

Яким чином перевірити чи погоджена адміністратором платформи надана інформація про підприємство, установу, організацію?

Якщо Ви юридична особа або фізична особа-підприємець, Ви отримаєте відповідне повідомлення в “Особистому кабінеті”. Якщо Ви пересічний громадянин, введіть пошуковий запит чи скористайтесь формою розширеного пошуку на платформі.

Скільки займає часу розгляд адміністратором платформи заявки на розміщення інформації про підприємство, установу, організацію?

Заявка адміністратором платформи розглядається протягом 5 робочих днів. Адміністратор платформи може зв’язуватись із заявником для перевірки інформації.

Чи може бути інформація про підприємство, установу, організацію розміщена на платформі до реєстрації власником “Особистого кабінету”?

Так, може. Щоб це перевірити, введіть пошуковий запит чи скористайтесь формою розширеного пошуку на платформі. У разі наявності інформації про Ваше/-у підприємство, установу, організацію, не переймайтесь, можливо воно/-а була додана до системи автоматично. Щоб пройти процедуру підтвердження власності, необхідно відкрити картку бренду/бізнесу і натиснути кнопку “Я власник цього бренду/бізнесу”, яка знаходиться під фото.

Чи може один власник/-ця зареєструвати декілька суб’єктів господарювання?

Так, може. Реєстрацію кожного окремого суб’єкта господарювання передбачено в “Особистому кабінеті”

Як повідомити про зміну даних підприємства, установи, організації?

Якщо Ви зареєстровані на платформі, інформацію про кожен окремий суб’єкт господарювання можна оновити власноруч в “Особистому кабінеті”.

Чи може власник видалити інформацію про підприємство, установу, організацію?

Якщо Ви зареєстровані на платформі, інформацію про кожен окремий суб’єкт господарювання можна видалити власноруч в “Особистому кабінеті”. Якщо Ви не зареєстровані на платформі, необхідно скористатися формою зворотного зв’язку в розділі “Зв’язатися з нами”, який знаходиться в футері на головній сторінці платформи.

Як повідомити про помилку в каталозі або на карті?

Для повідомлення про помилку необхідно скористатися формою зворотного зв’язку в розділі “Зв’язатися з нами”, який знаходиться в футері на головній сторінці платформи.

Як завантажити гарне фото?

Якщо Ви юридична особа або фізична особа-підприємець, завантажити фото окремо по кожному суб’єкту господарювання можна під час заповнення спеціальної форми через “Особистий кабінет”, так само як і додавати та змінювати їх в подальшому. Рекомендуємо завантажувати не менше 5 фотографій у форматі jpg, png, jpeg. Фотографії допомагають користувачам вибрати підприємство, установу, організацію або зорієнтуватися на місцевості. Головний критерій, якому має відповідати фотографія, чи приносить вона користь, чи повідомляє щось про компанію чи будівлю, товари чи послуги.

Як залишити відгук про компанію підприємство, установу, організацію?

Щоб залишити свій відгук, необхідно відкрити картку бренду/бізнесу та заповнити відповідні поля в кінці сторінки. Відгуки, які Ви бачите у картках брендів/бізнесів, пишуть незалежні користувачі платформі. Відгуки на платформі допомагають користувачам зробити вибір, а суб’єктам господарювання отримати фідбек про якість своєї роботи. Відгуки не видаляються на прохання компаній, але перевіряються адміністратором платформи. Єдина причина, через яку відгук у результаті може бути вилучений, якщо він порушує загальноприйняті етичні норми.

Хто може залишити відгук про компанію підприємство, установу, організацію?

Залишити відгук може будь-яка особа (користувач платформи).

Хто несе відповідальність за зміст відгуку образливого характеру?

Відповідальність за відгук залишений на платформі несе його автор. При цьому, адміністратор платформи не несе відповідальність за залишені відгуки та залишає за собою право на видалення таких відгуків.

Як відфільтрувати підприємства, установи, організації за сферою діяльності або часом роботи?

Необхідно скористатися формою розширеного пошуку на платформі.

Чи можна прокласти маршрут до обраного/-ї підприємства, установи, організації?

Так, можна. Для цього необхідно відкрити картку бренду/бізнесу і натиснути кнопку “Прокласти маршрут на мапі”, яка знаходиться під фото. Звертаємо увагу, що на Вашому пристрої має бути ввімкнена функція геолокації.

Чи повинен суб’єкт господарювання розміщувати на своєму сайті інформацію про платформу?

Організація сама визначає, для яких цілей використовувати власний сайт, а також обсяг інформації, яку на ньому розміщувати.

Як звернутися до адміністратора платформи у разі наявності пропозицій та/або зауважень, технічних проблем з роботою платформи?

Для надсилання будь-яких питань, що стосуються функціонування платформи, можна скористатися формою зворотного зв’язку в розділі “Зв’язатися з нами”, який знаходиться в футері на головній сторінці платформи.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: