Про платформу “Діловий Кропивницький онлайн(BusinessKrop-online)

Ініціативу реалізовано у рамках проєкту “EU4Business: конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП”, що спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини та реалізується німецькою федеральною компанією Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH.

Ініціаторами та виконавцями проєкту стали Кропивницька міська рада спільно з Кіровоградською регіональною торгово-промисловою палатою.


Ініціатива зі створення електронної онлайн платформи для бізнесу “Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)” виникла в результаті проведеного глибинного аналізу онлайн-ресурсів, що допомагають розвитку підприємництва в Україні.

Мета платформи – створити додаткові умови для розвитку малого і середнього підприємництва в громаді та стимулювати активність суб’єктів підприємництва, в тому числі в умовах дії карантинних обмежень під час пандемії Covid-19. 

Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online) має стати новим ефективним інструментом підтримки місцевого бізнесу, уніфікованим інформаційним простором для висвітлення ділового життя Кропивницького. 

Платформа створена у вигляді вебсайту і адаптована під мобільні пристрої та планшети. Інтерфейс платформи дуже зручний і простий, тому складнощів у знайомстві з функціями не виникне. Але при першому знайомстві можна розпочати з розділу “Довідка” головного меню. 

У майбутньому безкоштовна онлайн платформа “Діловий Кропивницький онлайн (BusinessKrop-online)” планує:

  • прискорити розвиток місцевих підприємств, надати їм можливість ділитись власним здобутками та досвідом у впровадженні власної діяльності;
  • відкрити доступ до даних про діючий малий і середній бізнес в Кропивницькому;
  • сформувати єдину базу потенційних партнерів в одному місці за сферами діяльності; 
  • підвищити загальний рівень поінформованості жителів громади, області та країни про бізнес-середовище Кропивницького;
  • розвинути діловий туризм, який є одним із пріоритетів для розвитку туристичної сфери в цілому.

Запрошуємо місцевий бізнес ставати партнером у реалізації даної ініціативи, щоб разом створити потужний інструмент взаємодії влада-бізнес-громада.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: