Ощадбанк запустить новий міжнародний грантовий проєкт для підприємців

Новий міжнародний грантовий проєкт для підприємців, який реалізує #Ощадбанк🔈

З 1 липня українські мікробізнеси зможуть подати заявку на гранти в рамках мультидонорської програми «EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні»*.

Отримати грант можна буде для:

▫️ заміни пошкодженого обладнання;

▫️ відшкодування транспортних витрат через переїзд/повернення;

▫️ покриття потреби в оборотних коштах.

У другому кварталі 2023 року відбудуться конкурси за трьома лотами, за кожним відберуть до 250 бізнесів серед:

1️⃣ мікропідприємств у найбільш постраждалих від війни регіонах;

2️⃣ мікропідприємств з деокупованих територій;

3️⃣ компаній, важливих для забезпечення основними товарами (включаючи послуги) в усіх підконтрольних уряду областях.

🔹 Подати заявку можна через сервіс Дія.Бізнес.

🔹 Розмір гранту – до 4000 євро.

🔹 Виплата гранту – протягом 5 днів з моменту укладання договору про грант.

Ощад вже має успішний досвід у реалізації державних та грантових проєктів для фінансування підприємців країни. Пишаємось, що міжнародні партнери довіряють експертизі Ощадбанку. Разом побудуємо сильну Україну!

* Програма «EU4Business: Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні» спільно фінансується Європейським Союзом та урядом Німеччини та виконується німецькою федеральною компанією «Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH» через Фонд розвитку підприємництва.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: