Програма USAID АГРО надасть 22,5 млн грн співфінансування для підвищення продуктивності агровиробників через Lean Farming

В умовах війни ресурси агропідприємств обмежені, тому важливо впроваджувати інструменти, які допомагають виявляти та усувати втрати, підвищувати якість продукції, а також скорочувати час виробництва. Програма USAID АГРО надасть до 22,5 млн гривень співфінансування для розробки та впровадження субгрантової програми Lean Farming, що спрямована на підвищення продуктивності і зменшення витрат агровиробників через усунення втрат у виробництві та процесах. Метою діяльності є надання консультаційної підтримки для підвищення конкурентоспроможності та зниження виробничих і операційних витрат щонайменше для 20 компаній з виробництва та переробки зернових та олійних культур шляхом впровадження системи бережливого виробництва та оптимізації на основі інструментів і практик LEAN.

Конкретні заходи можуть включати, але не обмежуються наступним переліком:

Відбір 20 підприємств агропродовольчого сектору, які впровадять Lean Farming у свої бізнес процеси на основі критеріїв, зазначених в технічному завданні (за посиланням нижче)

Оцінка поточного, проміжного та фінального економічного ефекту щонайменше 20 цільових підприємств протягом та за результатами впровадження п’яти принципів Lean управління

Адаптація робочих процесів цільових підприємств до Lean управління бізнес процесами

Створення та укорінення культури Lean управління, зокрема сприяння створенню команд(и) з глибокими знаннями Lean інструментів та вмінням їх впроваджувати у діючих бізнес процесах.

Створення мережі Lean Farming в Україні на основі поширення кращих практик та результатів впровадження Lean управління на підприємствах агропродовольчого сектору.

Обмін досвідом, кращими практиками та технологіями в межах двох Kaizen заходів (Lean-турів) до закордонних підприємств агропродовольчого сектору.

Програма USAID АГРО заохочує пропозиції від українських приватних підприємств, громадських організацій та бізнес-асоціацій для підтримки та зміцнення стійкості сільськогосподарських підприємств, які переробляють зернові та олійні культури та які виробляють харчові продукти із зернових та олійних культур.

Дедлайни:

до 27 листопада 2023 р. – зареєструватися для участі у передзаявочному онлайн-семінарі (електронна адреса: agro.subawards@chemonics.com)

28 листопада 2023 р. АГРО проведе передзаявочний онлайн-семінар

не пізніше 18:00, 29 листопада 2023 р. для подання запитань щодо участі у цьому конкурсі

не пізніше 18:00, 14 грудня 2023 р. – кінцевий термін подання заявок (технічна пропозиція, бюджет і супровідні документи).

Повний опис технічного завдання розміщено за посиланням

У будь-якій кореспонденції щодо цього конкурсу прохання зазначати його назву: ЗПЗ № 65.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: