Семінар “Нові виробничі технології для підвищення продовольчої безпеки”

22 лютого 2023 року (середа) о 12-00 відбудеться семінар “Нові виробничі технології для підвищення продовольчої безпеки”.

Семінар пройде в рамках проєкту Міжнародної організації праці (МОП) та ООРУ “Підвищення стійкості українського бізнесу під час війни”.

Під час заходу експерти нададуть конкретні рекомендації українським компаніям щодо інноваційних методів та високих технологій, які можуть застосовуватись для покращення ефективності та екологічності сільського господарства, поліпшення якості виробництва готових продуктів харчування, підвищення доданої вартості української продукції на світовому ринку.

Міжнародними експертами під час семінару виступатимуть представники Фінляндії – країни, що посіла перше місце за Глобальним індексом продовольчої безпеки в 2022 році.

Семінар відбудеться у форматі відеоконференції на базі платформи Zoom.

Реєстрація обов’язкова:
https://forms.gle/DpU392GUeCSST6QG6

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: