ЯК ЗНАЙТИ ТА ЗАПОВНИТИ ЗАЯВКУ НА ГРАНТ ДЛЯ ЗАПОЧАТКУВАННЯ АБО РОЗВИТКУ БІЗНЕСУ

22 лютого Проєкт USAID «Економічна підтримка України» проведе онлайн-майстерню для представників бізнесу з пошуку грантів на розвиток бізнесу та заповненню грантових заявок на них.

Під час навчання ви отримаєте навички користування грантовим еКалендарем для пошуку бізнес-грантів та «Грантів у смартфоні», зможете визначити вимоги та умови отримання грантів для бізнесу від різних донорів, зрозумієте особливості заповнення заявки на грант. Також через практичний досвід діззнаєтесь, як правильно сформулювати бізнес-ідею та підготувати бізнес-план та кошторис відповідно до вимог конкретного донора. Майстерня покликана надати учасникам розуміння послідовності кроків та алгоритму дій із залучення та реалізації грантових коштів.

Ви можете прийти з підготовленою бізнес-ідеєю, щоб пропрацювати її на майстерні з досвідченими менторами та сформувати уже першу версію заявки на майбутній грант. У подальшому передбачається консультативна підтримка таких учасників менторами перед подачею заявки донору.

Зареєструватися на майстерню можна за посиланням https://forms.office.com/r/NHQXQk39A3. Реєстрація відкрита до 15 лютого. Кількість учасників обмежена.

Онлайн-майстерня відбудеться за сприяння Проєкту USAID “Економічна підтримка України” та Команди підтримки реформ Міністерства економіки України.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: