Запрошуємо відвідати новий онлайн курс!

“Успішний стартап: від ідеї до масштабування‎” – реєстрацію на курс відкрито!

Запрошуємо на новий онлайн курс, створений командою Українського фонду стартапів на чолі з Міністром цифрової трансформації України Михайло Федоров, на платформі Prometheus

Курс буде корисним не лише для тих, хто тільки розпочинає свій шлях у бізнес: навіть досвідчені засновники стартапів, які планують залучення інвестицій, знайдуть у ньому багато цікавого.

Програма курсу включає шість модулів: від Юридичних до Маркетингових питань

На учасників чекають відеолекції, практичні завдання і кейси, а наприкінці курсу – презентація власних проєктів, на якій можна буде отримати фідбек та натхнення від практиків.

Ми розпочали роботу над проєктом з Prometheus ще до початку повномасштабного вторгнення. Попри всі обставини нам вдалось реалізувати задумане та записати курс, навчання на якому почнеться вже 10 лютого!

Вже зовсім скоро ви зможете розпочати навчання, а поки пропонуємо ознайомитися з деталями курсу від директора Фонду – Павло Карташов: https://www.youtube.com/watch?v=6tABjgCN71c

Участь безкоштовна, за умови реєстрації, яка передбачає повний доступ до відеолекцій та матеріалів курсу: https://courses.prometheus.org.ua/…/course-v1…/about

Реєструйтеся на курс, щоб реалізувати свої найбільш амбітні цілі!

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: