Запрошуємо ознайомитися з низкою послуг КРТПП, які сприяють успішній діяльності підприємств.

Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата – недержавна організація, що об’єднує суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних та юридичних осіб, а також їх об’єднання, сприяє формуванню в Кіровоградській області сучасної промислової, фінансової і торгової інфраструктури і розвитку усіх видів підприємництва, торгово-економічним і науково-технічним зв’язкам підприємців області і зарубіжних країн, поліпшенню взаємодії між суб’єктами підприємницької діяльності й органами державного управління; прийняттю законів, що сприяють розвитку економіки.

Детальніше можливо ознайомитися за посиланням.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: