Земельний податок 2023!

Шановні платники земельного податку !!!

Для своєчасної сплати податку просимо Вас завітати до Кропивницького відділу ГУ ДПС у Кіровоградській області та отримати податкове повідомлення-рішення на оплату земельного податку за 2023 рік.

Cвої зобов’язання можна оплатити через онлайн-сервіси, або ж в будь якому відділенні банку чи поштовому відділенні на вказані нижче реквізити:

Реквізити земельного податку:

Одержувач : УПРАВЛІННЯ ДЕРЖАВНОЇ КАЗНАЧЕЙСЬКОЇ СЛУЖБИ УКРАЇНИ У М. КРОПИВНИЦЬКОМУ КІРОВОГРАДСЬКОЇ ОБЛАСТІ

КОД одержувача – 37918230

Рахунок – UA618999980334189813000011567

Призначення платежу:

***;101;ідентифікаційний код ;18010700.**земельний податок з фізичних осіб

Платник: ПІБ

ОБОВ’ЯЗКОВО! Вказуйте ідентифікаційний код платника – власника земельної ділянки для вірного зарахування оплати.

Якщо виникають запитання звертайтеся до спеціалістів Кропивницького відділу ГУ ДПС у Кіровоградській області за адресою вул. Покровська буд.4 (каб.4) м Кропивницький або за номером телефону: +38(0522) 366921, та центру обслуговування платників податків Кропивницької ДПІ за адресою вул. Глинки 2 м. Кропивницький або за номером телефону: +38(0522) 332114

Сподіваємося на Ваше свідоме ставлення та відповідальність. Кожен з нас має зробити свій внесок для підтримки держави задля Перемоги в цілому.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: