Парк культури та відпочинку Ковалівський

У центрі міста розташований найстаріший парк, створений в середині ХІХ століття. Спочатку він входив до комплексу палаців кавалерійського училища і використовувався як плац для тренувань та оглядів кавалерії. Пізніше на цьому місці було розбито сквер і висаджено невеличкі декоративні чагарники, а також побудовано велотрек. Через декілька років були насаджені молоді дерева – деякі з них збереглися до сьогодні, і їхній вік – більше ста років.

Сьогодні цей парк став улюбленим місцем відпочинку кропивничан. Він дав початок Дворцовому бульвару, який колись починався від Палацу та Театральної площі. У ХІХ ст. в парку працював так званий Зелений, або літній театр. Сьогодні ця традиція відновлена. На сцені літнього театру відбуваються концерти міських музичних колективів.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: