Парк Перемоги (Міський сад)

Парк Перемоги (Міський сад) існує вже більше 200 років. Розташований він уздовж річки Сугоклея та водосховища у Кропивницькому. Чудове місце для відпочинку в будь-яку пору року. На початку XIX століття сад носив назву Потьомкінського на згадку про перебування в цих місцях князя Потьомкіна Таврійського. У 1820-х роках тут бував Олександр Сергійович Пушкін. У парку зростають такі види дерев як: каштан, сосна звичайна, дуб звичайний, клен польовий, клен татарський, тополя чорна, шипшина лікарська, ялівець козацький, а навесні у тихих куточках парку квітує тюльпан дібровний, який занесений до Червоної книги України.

В 2019 році Парк Перемоги реконструювали і він став одним з улюблених місць відпочинку для мешканців Кропивницького.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: