Індивідуальні консультації з експорту від EU4Business

Нова хвиля експортного консалтингу від програми міжнародної співпраці #EU4Business у співпраці з Офісом з розвитку підприємництва та експорту й національним проєктом Дія.Бізнес.

Підкорити нові ринки стає ще простіше! 30 малих й середніх підприємств зможуть безоплатно отримати експортний консалтинг, навчання та наставництво в межах хвилі #TradeUpExportCoachingProgram:

◾ оцінити готовність власного підприємства до експорту

◾ одержати сприяння під час виходу на нові ринки збуту та розвитку експортної діяльності

◾ проаналізувати потенційні зовнішні ринки

◾ отримати інструменти онлайн-маркетингу, продажів та пошуку іноземних партнерів

Заявку на участь можуть подати підприємства із чисельністю від 5 до 249 співробітників, що зареєстровані та ведуть діяльність на підконтрольних Україні територіях.

Дедлайн — 14 серпня. Більше інформації за лінком https://cutt.ly/uwdrMSmh

Не втратьте можливість отримати відповіді на всі запитання щодо успішного здійснення експорту. Нехай світ дізнається про вашу компанію.

Довідкова інформація:

Хвиля експортного консалтингу реалізується в межах програми EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, що спільно фінансується Європейським Союзом й урядом Німеччини та впроваджується німецькою федеральною компанією GIZ Ukraine. Партнерами проєкту є Офіс з розвитку підприємництва та експорту та національний проєкт Дія.Бізнес.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: