750 грантів по 4 000 євро від EU4Business для мікробізнесу

750 грантів по 4.000 євро для мікробізнесу – EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП запустили нову грантову програму для мікробізнесу (до 9 осіб у команді). Дуже короткий конкурс – старт 8 серпня і до 21 серпня (фронтові області), 22 серпня – 04 вересня (деокуповані), 5 вересня – 18 вересня (всі інші).

Звучить привабливо – видихніть – і уважно почитайте умови.

Не підходить, якщо ви вже отримували грантову підтримку під час воєнного стану.

Маєте працювати принаймні з 1 лютого 2021.

Досить обмежений перелік КВЕДів – виробництво, ремонти, харчування, дошкільна освіта.

Критерії оцінювання / рейтингування – рівень постраждалості, потенціал для відбудови та якість заходів з відновлення.

Подаватись через Дія, робота через 3 банки – ПриватБанкОщадбанк або Банк Львів.

Умови – https://microgrants.bdf.gov.ua/

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: