Карантин не звільняє від обов’язку дотримуватись вимог трудового законодавства

Департамент з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради звертає увагу роботодавців на необхідність дотримання законодавства в сфері оплати праці та зайнятості населення. Для цього потрібно оформити з найманими працівниками трудові відносини належним чином, вчасно повідомити органи податкової служби про прийняття працівників на роботу та відмовитись від виплати зарплати “в конвертах”. До уваги найманих працівників! Погоджуючись на роботу без оформлення трудових відносин, ви автоматично та власноруч позбавляєте себе права на: 
1)основну та додаткову відпустки;
2)оплату лікарняного; на отримання допомоги при травмуванні у разі нещасного випадку на виробництві;
3)отримання допомоги по безробіттю та інші.
Консультації щодо належного оформлення трудових відносин та з інших питань можна отримати у відділі праці департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради (кімн. 416) або зателефонувавши за тел.: +38 (0522) 35 83 38. Про факти порушення трудового законодавства просимо повідомити за
тел.:  +38 (0522) 35 83 37 або направити листа на адресу: Кропивницька міська рада, вул. Велика Перспективна 41, м. Кропивницький, 25022, e-mail:
v-praci@krmr.gov.ua.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: