МАЙСТЕРНЯ ДЛЯ БІЗНЕСУ: пошук грантів та заповнення грантових заявок

Проєкт USAID “Економічна підтримка України” запрошує представників бізнесу на онлайн-майстерню з пошуку грантів та заповнення грантових заявок, яка відбудеться 21 квітня.

Учасники дізнаються про актуальні гранти для бізнесу та «шлях грантера» – від заповнення заявки до отримання допомоги на реалізацію своєї ідеї.

Гість майстерні – представник Міжнародної організації міграції (МОМ) – познайомить учасників заходу з програмами підтримки та умовами отримання грантів від МОМ.

Учасники майстерні, які вже мають в роботі бізнес-план, зможуть надалі взяти участь у грант-інтенсиві та отримати фахову консультацію від менторів майстерні.

Для реєстрації на захід перейдіть за посиланням: https://forms.office.com/r/y1ig4akwkm

Для подальшого долучення до заходів просимо учасників заповнити анкету бенефіціара: https://bit.ly/3UCTVu9

Навчання у майстерні є безкоштовним. Захід триватиме з 14 до 17 години.

Захід проводиться в рамках інформаційно-діалогового майданчика «Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення» під егідою Команди підтримки реформ Мінекономіки та за сприяння Проєкту USAІD «Економічна підтримка України».

Корисну інформацію про підтримку бізнесу в умовах війни та по залученню грантів Ви можете знайти на наших сторінках “Допомога бізнесу в умовах війни: релокація та відновлення” в соцмережах:

на FB https://www.facebook.com/groups/1423919791413255

та Telegram https://t.me/domogabizness1

Також для пошуку актуальних грантів Ви можете скористатися грантовим еКалендарем:

https://docs.google.com/…/12xbF8f5tO0EZLd4EEnm7…/edit…

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: