Навчання для керівників та власників малого і середнього бізнесу за програмою “Стале та стійке підприємство”

З 10 квітня 2023 року в рамках проєкту Міжнародної організації праці (МОП) та Об’єднання організацій роботодавців України (ООРУ) розпочнеться навчання за програмою “Стале та стійке підприємство”.

Проєкт спрямований на навчання та консультування компаній з питань безперервності та стійкості бізнесу. Серія тренінгів забезпечить компанії знаннями та навичками, які дозволять їм приймати обґрунтовані рішення, пов’язані з оцінкою ризиків та плануванням на випадок надзвичайних ситуацій. Очікується, що по завершенню тренінгів компанії зможуть розробити стратегії стійкості бізнесу, підвищити конкурентоздатність підприємства на внутрішньому та міжнародному ринках в період війни та після війни.

Навчання є індивідуальними. Тренінги програми зможуть пройти чотири групи по 10 осіб. Набір слухачів відбувається за принципом “живої черги”.

Навчальний курс є безкоштовним, навчання відбуватиметься на платформі ZOOM.

Реєстрація здійснюється шляхом заповнення анкети учасника за посиланням: https://forms.gle/p3nzKcpRcsj3271v9

Контактна особа: Куцева Світлана Геннадіївна, +380503533402, 

e-mail: ved3@uspp.org.ua

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: