Малому та середньому бізнесу компенсують до 30 тис. євро на релокацію в більш безпечні регіони України!

Малий та середній бізнес зможе отримати до 30 тис. євро на релокацію в більш безпечні регіони України. Про це повідомляє Дія.Бізнес:

Як зазначається, Фонд сприяння малому бізнесу ЄБРР допоможе українським малим і середнім підприємствам у релокації з територій, що найбільше постраждали від російського вторгнення. Допомога в розмірі 2,4 млн. євро від Швейцарії та США через ЄБРР буде спрямована на покриття витрат бізнесу на релокацію у більш безпечні регіони.

В рамках цього проекту 80 українських компаній отримають до 30 тис. євро кожна на відшкодування витрат, що не були попередньо оплачені іншими організаціями.

Участь в проекті можуть взяти компанії, які відповідають наступним вимогам:

до 500 працівників;
річний обіг до 50 млн. євро або загальні активи до 43 млн. євро;
не менше двох років операційної діяльності;
частка українських власників –понад 50%.
Подати заявку на отримання грантових коштів можна до 31.01.23. за посиланням – https://form.jotform.com/223342545115044

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: