Міні-гранти для суб’єктів мікропідприємництва від GIZ!

Німецьке товариство міжнародного співробітництва GIZ та Фонд розвитку підприємства запускають нову програму міні-грантів для суб’єктів мікропідприємництва. Ініціатива реалізується в рамках проекту “EU4Business:Відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП в Україні”.
Реалізація програми здійснюватиметься через Ощадбанк.
Основна мета програми —підтримка безперервної роботи та відновлення переміщеного бізнесу.
Цільове використання гранту:
Виплата ЗП до 3-х співробітників.
Придбання обладнання (до 50%).
Закупівля сировини та матеріалів.
Оренда приміщень.
Лізинг обладнання.(окрім особистих ТЗ).
Відновлення господарської діяльності.
Претендувати на такі гранти може три групи підприємців:
мікробізнес в найбільш постраждалих регіонах, а саме: Харківській, Миколаївській, Дніпропетровській, Запорізькій, Донецькій, Київській, Чернігівській, Сумській, Луганській та Херсонській областях;
підприємства, які повернулися на деокуповані території Київської, Чернігівської, Харківської, Херсонської, Донецької та Сумської або інших областей (враховуватимуть усі, що будуть деокуповані на момент подачі заявок);
компанії, важливі для забезпечення основними товарами та послугами в усіх підконтрольних областях.
Важливою умовою для участі – неотримання фінансової допомоги від інших донорських організацій!
Максимальна сума гранту 4 000 €*
Загалом відберуть 750 підприємств.
Прийом заявок стартував 1 липня 2023 року.
Термін подачі електронної заявки -14 днів.
Гранти видаватимуть до січня-2024.
Для участі у програмі потрібно заповнити заявку через портал Дія Бізнес за цим посиланням: https://business.diia.gov.ua/marketplace/finansuvanna/grant-programs?fbclid=IwAR1L_CH_9b9FG7lSqr3dq9qE44XcXo37ySscaT0esqlV5wJ25cSTsa7lw4A#marketplace

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: