Буткемп економічного відновлення

🎓 60 000 грантових місць для навчання українських підприємців

ЄБРР за фінансування Швейцарії в рамках Фонду сприяння малому бізнесу ЄБРР* відкриває реєстрацію для українських підприємців на навчальну програму «Буткемп економічного відновлення» на освітній платформі Prometheus.

Буткемп передбачає безплатний доступ до чотирьох курсів, три з яких вперше перекладені українською мовою:

📚 «Як почати власну справу в часи невизначеності: покроковий гайд від ТОП-підприємців України» – новий курс на Prometheus;

📚 «CS50: Основи програмування для бізнес-професіоналів» – справжня абетка з IT для сучасного бізнесмена від Гарвардського університету;

📚 «Зростайте до величі: розумне зростання для приватного бізнесу» – набір інструментів для сталого зростання бізнесу від Дарденської бізнес-школи університету Вірджинії;

📚 «Фінанси для нефінансистів» – дорожня карта для ухвалення фінансових рішень від Університету Райса.

На вас чекає прикладне навчання від визнаних експертів-практиків, під час якого ви зануритеся у різні професійні напрямки та наприкінці отримаєте практичні знання:

🔸 як адаптувати свою діяльність до різких змін в економічній ситуації в Україні;
🔸 що необхідно для старту або відновлення бізнесу під час війни;
🔸 яким чином підвищити ефективність бізнесу за допомогою сучасних технологій;
🔸 як досягти стабільного розвитку та масштабування власної справи.

На думку фахівців, повоєнна Україна стикнеться з помітним кадровим голодом, нестачею професіоналів, складністю в адаптації бізнесу до нових умов. Що це означає? А те, що зараз саме час будувати плани та отримувати необхідні знання й експертизу.

Буткемп створений спеціально для:

🔸 майбутніх підприємців, які планують або зараз відкривають свій бізнес;
🔸 внутрішньо переміщених осіб, які втратили роботу чи власну справу та шукають нові можливості;
🔸 підприємців-початківців, які бажають відновити бізнес, що постраждав внаслідок війни;
🔸 власників мікро-, малого та середнього бізнесу, які прагнуть розвитку і шукають ідеї та можливості для подальшого руху;
🔸 усіх українців та українок, які цікавляться підприємництвом та хочуть зрозуміти, як це працює.

Обирайте та проходьте безплатно один, два, три або всі чотири курси – долучайтеся до когорти підприємців, які вже сьогодні будують майбутнє України!

*донори Фонду: Італія, Ірландія, Корея, Люксембург, Норвегія, США, Швейцарія, Швеція, Японія та ТайваньБізнес – Фонд Технічного Співробітництва ЄБРР

Зареєструватися: https://prometheus.org.ua/prometheus-plus/bootcamp/?utm_source=facebook&utm_medium=social&utm_campaign=fb-EBRD-announce260623

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: