Міська влада підтримує місцевий бізнес

Нагадуємо, що на території громади діє Програма розвитку малого і середнього підприємництва у м. Кропивницькому на 2021-2023 роки, затверджена рішенням міської ради від 02 лютого 2021 року № 97. Даною програмою передбачено низку заходів, спрямованих на створення сприятливих умов для розвитку МСП в громаді, в тому числі надання фінансово-кредитної підтримки, з метою формування конкурентного середовища та стимулювання активності суб’єктів підприємництва.Так, в рамках програми можна отримати:
1)фінансову допомогу для впровадження інвестиційних бізнес-проєктів за пріоритетними напрямками розвитку (за умовами співфінансування з Регіональним фондом підтримки підприємництва у Кіровоградській області);
2)часткову компенсацію відсотків за кредитами, які отримані в банківських установах на реалізацію інвестиційних проєктів, для суб’єктів МСП громади.
Детальніше ознайомитись з порядком отримання вищезазначеної фінансово-кредитної допомоги можна на сайті Кропивницької міської ради за посиланням: http://surl.li/bibhs. За додатковою інформацію звертайтесь до департаменту з питань економічного розвитку Кропивницької міської ради (вул. Велика Перспективна, 41, каб. 402, тел.: +38 0522 35 61 51, e-mail: ekonomika@krmr.gov.ua) і профільні фахівці із задоволенням нададуть консультацію, допоможуть в оформленні та підготовці відповідних документів Якщо Ви маєте бізнес-проєкт або вклали кредитні кошти на розширення власного бізнесу, тоді ми чекаємо саме на Вас! Будемо вдячні за поширення інформації серед колег та друзів!

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: