Можливості для розвитку власного бізнесу на онлайн-платформі Дія.Бізнес

Дія.Бізнес – це національний проєкт із розвитку підприємництва, ініційований Міністерством цифрової трансформації України. У межах проєкту Дія.Бізнес функціонує вебсайт для потенційних та діючих підприємців. 

На вебсайті можна отримати більше 50 видів безкоштовних онлайн-консультацій, пройти навчання в Національній онлайн-школі для підприємців, отримати актуальні новини про можливості для розвитку бізнесу, скористатися великою кількістю цифрових сервісів і ще багато чого цікавого.

Дія. Бізнес допомагає українцям, що вже займаються підприємництвом або лише планують відкрити власну справу, знайти відповіді на питання:

  • Як підготуватись до старту бізнесу?
  • Де навчатися та отримувати консультації?
  • Де отримати фінансову підтримку для бізнесу від держави або міжнародних програм?
  • Як знайти інвесторів і партнерів?
  • Більше про програми для жіночого підприємництва?
  • Банківські програми підтримки для різних видів бізнесу?
  • Як використовувати державні онлайн-сервіси для ведення бізнесу?

Використовуйте усі можливості, щоб розвивати свій бізнес, на онлайн-платформі Дія.Бізнес: https://business.diia.gov.ua.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: