єПідтримка в Дії: а ви вже отримали свою тисячу гривень від держави

Якщо ви вакциновані двома дозами від коронавірусної хвороби і маєте сертифікат у застосунку “Дія”, то можете отримати 1000 гривень від держави і витратити їх на театри, кіно, музеї, спортзали, концерти, книги, внутрішні перевезення. 

Гроші надаються на 4 місяці з моменту отримання. Якщо за цей час вони не будуть витрачені, рахунок закриють. Кошти можна буде витратити як онлайн, так і офлайн, але лише на певні категорії українського бізнесу, визначені постановою Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2021 року № 1272 (зі змінами).

Витратити гроші, переказати їх на іншу картку, зняти готівкою неможливо.  Тому остерігайтеся  шахраїв, які пропонують витратити гроші в інших місцях або перевести гроші з картки в готівку. Кіберполіція уважно відстежує подібні підозрілі ситуації та виплати.

Як працює програма “єПідтримка” можна дізнатися з офіційного вебсайту: https://e-aid.diia.gov.ua

Проєкт реалізують Міністерство економіки України, Міністерство культури та інформаційної політики України, Національний банк України та Кабінет Міністрів України. Команда Міністерство цифрової трансформації України розробляє технічну частину в застосунку Дія.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: