Семінар-тренінг на тему «Сталі підходи до ведення бізнесу. Маркетингова стратегія як інструмент масштабування бізнесу та збільшення продажів»

За підтримки програми EU4Business 29 та 30 червня 2023 року у просторі для підприємців @Центр підтримки підприємництва Кропивницької міської ради відбудеться семінар-тренінг на тему «Сталі підходи до ведення бізнесу. Маркетингова стратегія як інструмент масштабування бізнесу та збільшення продажів».

Ця подія для представників діючого бізнеса Кропивницької громади. До участі можуть долучитися  власники та керівники малого та середнього бізнесу, ФОПи, менеджери з розвитку бізнесу та спеціалісти з маркетингу

   На учасників чекає два дні інтенсивів під час яких вони зможуть:

  • ознайомитись з основними принципами маркетингової стратегії та її значенням для досягнення успіху в розвитку бізнесу;
  • здобути навички з розробки ефективного маркетингового плану;
  • провести аналіз ринку, конкурентів та клієнтів для розробки ефективної стратегії;
  • навчитися створювати унікальну торгову пропозицію, яка привертає клієнтів і дозволяє виділитися на ринку.

Участь в семінарі-тренінгу є безоплатною.

Як взяти участь?

Зображення, що містить символ, логотип, Графіка, дизайн

Автоматично згенерований описЗаповніть коротку анкету про себе за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf12-rl2cKW_Mg6E4u4oOWE8uqufOadNlZiM6FzE8mVFPlRPA/viewform?usp=sf_link

Дедлайн заповнення: 26 червня 2023 року

Час проведення заходу: 29 червня – з 10.00 до 11.00 – Офіційне відкриття

з 11.00 до 15.30 – Програма семінару

30 червня –  з 10.00 до  15.00 – Програма семінару

Місце проведення: м.Кропивницький, вулиця Велика Перспективна, 41, каб.126 (будівля міської ради).

_____________________________________________________________

Захід відбувається в рамках реалізації проєкту “Створення центру підтримки підприємництва “BusinessKrop-HUB” як складової екосистеми сприяння розвитку МСП у Кропивницькій громаді”, який реалізується громадською організацією «Агенція креативних ідей» у співпраці з Кропивницькою міською радою в межах грантового конкурсу з системної підтримки малого і середнього підприємництва на замовлення програми міжнародної співпраці EU4Business: відновлення, конкурентоспроможність та інтернаціоналізація МСП, яку спільно фінансують Європейський Союз і уряд Німеччини.

Грантовий конкурс виконує Фонд розвитку підприємництва, стратегічним виконавцем програми є німецька федеральна компанія Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH. Програма спрямована на підтримку економічної стійкості, відновлення та зростання України, створення кращих умов для розвитку українських малих і середніх підприємств (МСП), а також підтримку інновацій та експорту.

Зміст публікації є виключною відповідальністю ГО «Агенція креативних ідей» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу, уряду Німеччини, GIZ, ФРП.

#eubusiness, #MovingForwardTogether, #gizSME, #BDF

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: