Як користуватись грантами і програмами міжнародної технічної допомоги

Українське ІТ багате на топові стартапи і талановитих фахівців, проте варто вміти підтримувати свою конкурентоспроможність на міжнародному ринку та знаходити необхідну допомогу

Запрошуємо на онлайн-вебінар, де знайдеш відповідь на головне для себе питання, як користуватись грантами і програмами міжнародної технічної допомоги.

Спікер івенту: Валерій Добровольський – керівник команди з розвитку ІТ, інженерних та креативних індустрій Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Коли: 5 квітня, 16:00

Реєстрація: https://forms.gle/EfWoGp5T845mtbiDA  

Гранти і проєкти міжнародної технічної допомоги стануть важливим фактором підтримки безперервності та відновлення бізнесу під час і після війни, тому варто вміти користуватись цими інструментами від міжнародних донорів.

Онлайн-вебінар організовує Kharkiv IT Cluster за підтримки Програма USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: