До уваги експортоорієнтованих підприємств!

27 березня 2023 року у місті Кропивницький в приміщенні Кіровоградської регіональної торгово-промислової палати, що знаходиться за адресою вул. Преображенська, 79-А, відбудеться воркшоп на тему “Експортне фінансування: доступні можливості та перспективи розвитку”, який проводиться Кіровоградською обласною військовою адміністрацією, Кропивницькою міською радою спільно з Експортно-кредитним агентством (ЕКА) за підтримки Програми USAID “Конкурентоспроможна економіка України”.

Початок заходу о 10:00 год.

Під час заходу запланована презентація експертами Експортно-кредитного агентства актуальних інструментів фінансової підтримки експортної діяльності бізнесу, які діють під час дії воєнного стану.

У воркшопі також візьмуть участь представники регіональних відділень Укргазбанку, Ощадбанку, Укрексімбанку, Приватбанку та Кредобанку, які у партнерстві з ПрАТ “Експортно-кредитне агентство” вже надають підприємцям пільгове кредитування на виконання експортних контрактів, та експортери, які скористались підтримкою.

Після закінчення воркшопу його учасники можуть отримати індивідуальні консультації щодо продуктів передекспортної фінансової підтримки.

Участь у заходах буде корисна представникам експортоорієнтованого бізнесу області та виробникам, які планують здійснювати зовнішньоекономічну діяльність.

Реєстрація учасників заходу здійснюється до 14:00 год. 24 березня 2023 року шляхом заповнення онлайн анкети, яка знаходиться за посиланням: https://forms.gle/7XnejyGPzFR9xgNT8.

Програма заходу буде надіслана на   електронну адресу,  вказану під час реєстрації.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: