Художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна

Комунальний заклад «Художньо-меморіальний музей О.О.Осмьоркіна» відкритий в 1994 році в будинку, де провів свої дитячі та юнацькі роки видатний художник першої половини ХХ ст. О.О.Осмьоркін.
Осмьоркін Олександр Олександрович (1892-1953) – професор живопису, його творча спадщина – понад 700 творів живопису, графіки, театральних декорацій, які зберігаються в художніх музеях України та інших країн, приватних колекціях.

Будинок музею є пам’яткою архітектури, збудований в 1899 році за власним проектом відомого єлисаветградського архітектора Якова Васильовича Паученка (1866-1914), рідного дядька художника, який є одним з творців архітектурного ансамблю історичного центру міста Кропивницького.

Експозиція музею розміщена в чотирьох залах. Меморіальний зал пропонує відвідувачам познайомитися з життям і творчістю О.О.Осмьоркіна. В експозиційній залі представлені живописні та графічні твори художника, фотознімки, документи, особисті речі, предмети з творчої майстерні, меморіальні речі з будинку Паученка-Осмьоркіних. У виставкових залах експонуються тематичні виставки музейних колекцій, сучасного образотворчого мистецтва, дитячої та студентської творчості, фотовиставки.
    Музей проводить різноманітні просвітницькі та культурно-мистецькі заходи – екскурсії, лекції, художні студії, майстер-класи, творчі зустрічі та концерти камерної музики.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: