Парк сімейних розваг Дендропарк

Дендропарк – це парк, площа якого займає 45 га. Він був створений штучно у 1958 році серед голого степу на землях колгоспу «Україна». Тоді тут колосилися лани. Завдяки ентузіастам були сформовані групи зі студентів, школярів, викладачів шкіл, педагогів станції, юннатів. Тоді було висаджено більше п’ятдесяти видів дерев та кущів. Сьогодні на 12 га дендропарку розміщено розважальні заклади, кафе, ресторани, 40 атракціонів, споруджено штучне озеро та новий фонтан. У 2015 році дендропарк став найкращим парком України для сімейного відпочинку. Особливою гордістю парку є алея хвойних, а також магнолії, мімоза, канадський клен, бузок. А головне те, що в цьому парку висаджені рідкісні квіти – мускарі (маленький гіацинт), троянди, півонії, та 3 мільйони тюльпанів.

Сьогодні його називають «маленька Голландія», адже саме з цієї країни почалася подорож цих квітів до нашого міста. Також у Дендропарку працює живий куточок, де можна побачити фазанів, павичів та інших представників фауни. Кожного року в дендропарку  висаджується новий рулонний газон та 40 видів голландських сортів тюльпанів. 

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: