До уваги представників місцевого самоврядування та бізнесу!

Запрошуємо на вебінар “Робота з відновлення українського підприємництва”. Подія проводиться з метою підтримки та відновлення українського підприємництва.

Дата: 17 березня 2023 року

Час: з 10.30 до 12.00

Реєстрація на вебінар за посиланням: https://forms.gle/SFqNDbb4cfNxT9sK9

Зустріч буде забезпечена польсько-українським синхронним перекладом.

Захід проходить в рамках проєкту, реалізується міжнародною асоціацією “Європа-Північ-Схід” у партнерстві з Polsko-Ukraińska Izba Gospodarcza та ГО “Центр розвитку місцевого самоврядування” за підтримки офісу депутата Європарламенту Марка Бельки та інших партнерів.

Проєкт частково фінансується Польсько-Американським Фондом Свободи в рамках програми “RITA – трансформації в регіоні”, що реалізується Фондом “Освіта для демократії”.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: