Всі державні послуги в Україні тепер на єдиному офіційному ресурсі

Міністерство цифрової трансформації України інформує, що всі державні послуги в Україні, які надаються органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування, відтепер на єдиному офіційному ресурсі “Гід з державних послуг” (https://guide.diia.gov.ua/). Потрапляючи на Гід, Ви можете отримати повну та достовірну інформацію про всі державні послуги нашої країни, зокрема:
1)інформацію про те, де можна отримати послугу й як її замовити;
2)чи є державна послуга онлайн, чи вона поки доступна лише офлайн;
3)хто може звернутися за отриманням такої послуги;
4)строк та вартість надання державної послуги;
5)вичерпний перелік документів, який є необхідним при отриманні державної послуги;
6)куди звернутися для оскарження рішень, дій і бездіяльності суб’єкта надання державної послуги тощо.
Наразі на Гіді можна знайти інформацію про понад 1860 державних послуг органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, а його відвідуваність у середньому становить більше чим 5000 користувачів в день.

Ми раді вітати Вас на порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online). Ми намагалися зробити дану платформу якомога зручнішою. Для пошуку необхідного бізнесу/бренду Кропивницького скористайтеся розділом “КАТАЛОГ” або розширеним пошуком.

В розділі “НОВИНИ” на Вас чекає інформація про основні заходи та події, що відбуваються в Кропивницькому та країні. Для більшої зручності пропонуємо скористатися календарем подій, який допоможе Вам одразу спланувати Ваш візит до нашого мальовничого містечка.

Хочете швидко дізнатися як отримати пільговий кредит або допомогу через програми допомоги бізнесу? В цьому Вам допоможе розділ “ПОСИЛАННЯ“.

На порталі Діловий Кропивницький-онлайн (BusinessKrop-online) Ви можете також ознайомитись з туристичними цікавинками Кропивницького у розділі “ЦІКАВІ МІСЦЯ“. Цей розділ буде корисним не тільки гостям громади, які в нас вперше, а й містянам, які хочуть більше дізнатися про рідне місто та його околиці. Адже в Кропивницькому є так багато цікавого.

Розділ “ДОВІДКА” допоможе Вам краще ознайомитися з правилами та умовами роботи з порталом, а в розділі “ПРО ПОРТАЛ” дізнаєтеся про ідею його створення та партнерів, які нам у цьому допомогли.

Питання карантинних заходів та вимог викладені у розділі “COVID-19“.

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний період у календарі

Оберіть потрібний час

З:

По: